. lifestyle

. neoromantismus

20. listopadu 2007 v 20:41 | Nightee
pocity nereality. uzavírání se do svých vlastních představ, většinou dost vzdálených od reality. přehnaný individualismus a důraz na vlastní osobu. rebelie. nenávist k vlastnímu původu. zoufalství. deprese. příliš emocí. pocity beznaděje. tragické osudy. pocity zbytečnosti. a ve finále sebevražda.

emo? ne, romantismus...

aneb oblečte chudáka Shelleyho nebo Byrona (tímto se oboum zmíněným pánům hluboce omlouvám) do pruhovanýho trika a máte tu průměrnýho "emaře".

tímhle nesmyslným textem, kterýmu drze říkám "úvaha" chci jen říct, že to všechno už tu jednou bylo. "emo" kids nejsou originalni, nejsou jedineční, jsou jen dalším druhem masy, ale to už všichni víme.

důvod, proč to píšu je, abych upozornila na to, že po romantismu přišel realismus a všechno jednou musí skončit. jen se modlím, aby to bylo co nejdřív.

a ještě něco - romantikové život tak skutečně cítili. byli zoufalí a nešťastní, protože to měli v povaze. být v depresi protože je to "in" je na hovno. přinejmenším se tím dá urazit člověk, který má skutečnou depresi a skutečné problémy.
 
 

Reklama