Komentáře

1 Elenka Elenka | Web | 17. dubna 2009 v 21:07 | Reagovat

Ahoj, dlouho jsme se neviděly, pamatuješ si mě ještě? :)
V hlubinách počítače jsem narazila na kopie tvých výtvorů a začalo mě štvát, že je od věčného čtení už umím nazpaměť, a náhodou jsem si vzpomněla, že jsi vlastně zakládala blog. Tak jsem tu.
A šťastná. Zní to pod tímhle hloupě, ale je to přesně to smutnokrásno, který jsem na tobě zbožňovala, a který mi tak chybělo.. Takže děkuju :)
A samozřejmě držím palce, aby bylo líp.
(Kdyby tě to zajímalo, mám novej web, vypnila jsem ti ho tu. Ale nic moc tam není..)

2 Ali Ali | 5. února 2010 v 16:28 | Reagovat

Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.