Komentáře

1 Essylt Essylt | Web | 4. února 2008 v 17:24 | Reagovat

Um... ahoj?

My se neznáme, ale to mě stejně neodradí od komentování, protože v článku jsi zmínila několik mně dobře známých věcí. Migréna, poslední povídka a maturiťák a sliby...

Maturiťák katastrofa sama o sobě, já na něm nebyla a jsem za to ráda, ale... možná jsem měla jít. Migréna se mi naštěstí poslední týden vyhýbá, ale jinak jsme si spolu poměrně dlouhou dobu tykaly a obávám se, že nebude trvat dlouho a ona se vrátí - mrcha nevděčná. A pak je tady to nepsaní. 'Spisovatelský' blok o velikosti Alp, který nejde utopit, podlézt ani zbořit... o přelézání se teď pokouším. Jsem na sebe zvědavá.

No, tak jsem se projevila a teď se vrátím k ustavičnému zírání na prázdnou stránku Wordu a blikajícímu kurzoru.

Zažeň migrénu, užij si maturiťák a pokoř nepsaní...

2 Lucillia Lucillia | 10. února 2008 v 13:31 | Reagovat

Nightee, prosímtě nestraš. I když, jak píšeš je to už skoro rok, stejně pořád doufám v pokračování Jen běž. Mám ráda tvé povídky. Asi nejradši ze všech. Možná by neuškodily nějaké nové. Napiš něco. Najdi si chvíli. Třeba jen jednorázovku...

3 comfy comfy | 13. února 2008 v 18:56 | Reagovat

neblbni, odmítám tolerovat odchod jedné z největších hvězd nepublikovaného spisování. jestli ty přestaneš psát, je svět už vážně v hodně velký hromadě kari, jasný? a to teda není. nemůže bejt...

se slibama bych se netrápila. nepředpokládám, že člověk něco slibuje osobě, se kterou má ne moc dobrej vztah, takže ten, komu jsi - ať už je to cokoli - něco slíbila, určitě pochopí, když nedokážeš splnit všechno. koneckonců, na co jinýho máme kamarády než na to, aby tady taky byl někdo, kdo nám naše chyby nevyčítá při každý možný příležitosti?

a migrény? mamnovou drogu - jmenuje se Acylcofein. Zažene veškerou bolest čehokoliv, únavu a spavost. Pokuš nepřebereš, přežiješ to, a máš se skvěle:) jediná nevýhoda je, že je to nadupaný kofeinem a nemůžeš pak spát...:)

no, toliko dobře myšlených nevyužitelných rad staré známé.

radši se zdekuju, nebo popíšu tři strany :)

4 comfy comfy | 13. února 2008 v 18:58 | Reagovat

btw, a jakej byl nakonec ples? ten náš docela ušel, doufám, že příští rok budou dál od sebe, abych se na váš mohla přijít juknout a případně tě pozvat na náš ;o)

5 Nightee Nightee | 16. února 2008 v 10:15 | Reagovat

díky všem za podporu :)

lucillia: no, coz o to, casu mam dost, ale... :/

comfy: nevim jestli bych dalsi kofein jeste prezila, to uz sem ti rikala o my zavislosti? xD polovina skoly ma ze me srandu, kdyz kazdou druhou prestavku stepuju u automatu.

ples dobrej. vybornej. vysokej vyskyt punkacu a alkoholu xD taky doufam, rada bych se podivala i na ten vas xD btw.: na youtube jsou maturitni videa :) zadej gjkt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.