. lets pretend that everything is ok

25. listopadu 2007 v 20:23 | Nightee |  . deníček
ach jo.
jsem neskutečně pitomá holčička. vážně už mám tý svý pitomosti dost.
a svý sebestřednosti. tý mám dost nejvíc. pořád přemejšlím o sobě, lituju se, říkám si, jak by všechno bylo jinak, přemejšlím, jak zlepšit svůj život a řeším se jako zrovna třeba teď. podle mně to není sobectví nebo egoismus. pro lidi, který mám ráda bych udělala první i poslední... ale... vážně nevím jak to popsat.
jsem prostě z těch třech procent individualistů v lidský populaci.
včera jsem pročítala svý jednorázovky protože mě profesorka na češtinu požádala, jestli bych ji nedala jednu přečíst. fakt jsem z toho lehce zoufalá, prostě nedokážu vymyslet, kterou jí dát. všechno mi přijde buď jako krvák nebo romantickej blábol šestnáctiletý holky, který jsem. ach jo.
taky jsem si při tý příležitosti přečetla některý svý básně a... hm, nevím. prostě mi bylo jen strašně líto, že nejsem schopná teď žádnou napsat. jsem z toho nešťastná. to, když chcete psát a nemůžete je... na nic. nenávidím ten pocit bezmocnosti.
a ještě jsem chtěla mluvit o fóbiích. o některých z nich je běžnej čtenář mých "povídek" seznámen, například se strachem z pšeničních polích a zrcadel. o některých z nich sem nemluvila a nikdy mluvit nebudu.
o jedný vám ale řeknu.
mám naprosto podivnej, chronickej strach ze stárnutí.
ne tělesnýho, ale ztráty svobody.
prostě si jen nedokážu představit svůj život za dva roky. nedokážu si představit sama sebe po maturitě. na vysoký. nedokážu si představit, že bych se starala sama o sebe. pracovala. děsím se toho, že bych se měla vzdát svý identity, toho, jak vypadám, že bych měla přehodnotit svý názory, podřídit se většině... jo, asi to souvisí s tím individualismem. ale já prostě nedokážu být součástí davu, masy.
děsím se dne, kdy bych prošla po ulici a nikdo by na mě nevrhal pohoršený pohledy.
sakra. nevím, jestli to je jen dědinskost nebo bych se vážně měla jít léčit.
dvacítka už mi přijde jako stáří. není to směšný?
nevím, jak se svým životem naložím.
říkala jsem, že jsem hloupá holka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama