. o počasí a tak

10. září 2007 v 17:27 | Nightee |  . deníček
to je venku ale hnusně, co? tady u nás, v malým městě hradci králové, celý odpoledne prší. já nevím, mám takový počasí ráda. občas když takhle leje, sednu si k oknu a koukám na to třeba tři hodiny. asi to není nic zvláštního, podle mýho to dělá snad každej. je to takový inspirativní počasí, ale nemyslím si, že bych i tak napsala něco víc než bezvýznamnej blogovej zápis.
když sem byla mála, ráda sem se courala v dešti celý odpoledne... skákala sem do kaluží a tak. no dobře, uznávám, že za tím byla i touha onemocnět a ulejt se ze školy. v dešti chodím ráda pořád, teda když pak nemusím nikam mezi lidi... vlní se mi moje nová krátká ofina a to vypadá blbě.
já vím, typická barbie připomínka.
škola do který sem se taaaak těšila... jo, je to fajn :) sedíme teda skoro pořád v jedný třídě, což má za následek můj menší výskyt na chodbách a tudíž to, že míň potkávám... ehm... jistý lidi, ale co se dá dělat. k takovejm perlám jako jsou jazyky poslední dvě hodiny v pátek a oba dějáky odpoledne osmou hodinu, kdy už je každej úplně vyšťavenej, se snad radši ani nebudu vyjadřovat. to, co mi silně vadí je přítomnost jedný osoby, kterou naprosto bytostně nenávidím, na mých hodinách španělštiny. nechci ji tam. navíc sedí ještě jenom přes uličku. minulej tejden sem se celý dvě hodiny musela držet lavici, abych se nesnažila jí ublížit.
ona by si to zasloužila.
přemejšlím, čím to uzavřít. možná by to chtělo nakonec něco duchaplnýho. no... mam za sebou devět hodin ve škole, asi ze sebe nic nevymáčknu. a to do mně má drahá kamarádka šárka celý dopoledne cpala hroznovej cukr...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 comfy comfy | 18. září 2007 v 11:01 | Reagovat

nerikej, ze taky chodis na spanelstinu... a ja myslela, buhvi jak nejsem originalni... :P

2 Ann Ann | Web | 26. září 2007 v 17:00 | Reagovat

Také mám ráda déšť. Raději ho však poslouchám, než pozoruju. Třeba takové usínání za pravidelného bubnování dešťových kapek na okno není vůbec špatné. Pořád ráda skáču do louží a užívám si té vody padající z nebe. Lhala bych však, kdyby tvrdila, že mi je to vždycky potěšením. Občas se přeci jen těším až se dostanu no sucha a tepla domova.

Jinak...líbí se mi tu, asi ti sem začnu chodit častěji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama