. insomnia

19. srpna 2007 v 10:46 | Nightee |  . deníček
je nespavost nemoc?
znepříjemňuje mi život už dost dlouho, nejčastěji pak o prázdninách. letos je to nějaký radikální - spím maximálně šest hodin denně. dneska jsem spala dvě.
většinou to řeším tak, že si nacpu do uší sluchátka, hodně to ztiším a snažím se na nic nemyslet. skoro vždycky to zafunguje a já usnu, celou noc mi hraje něco do uší, takže si pak od rána zpívám písničky, který jsem si už tejdny nezpívala, baterku mám naprosto vybitou a budím se napůl přiškrcená drátama od sluchátek. ale spím.
dneska to nefungovalo, takže jsem od půl čtvrtý ráno zírala do stropu. o tři hodiny pozdějc jsem vstala, zapla počítač a jala se prohlížet e-shopy. to dělám ráda, vždycky mám chuť koupit si tohle a tamto a když už jsme v tom... pak mi vždycky dojde, že jsem věčně bez peněz a navíc mám naplánovaný dost nutný výdaje, takže si nemůžu koupit nic :(
na lumbers.cz mají tričko circle jerks a to si koupím, i kdybych pak neměla dva tejdny jíst. stejně je skoro zadarmo :)
teď zase skočím zpátky k mojí probdělý noci. asi jsem ještě trochu (no, spíš trochu víc) dítě. šla jsem na záchod a maličko sem se bála. já nevím čeho, asi příšer? na chodbě je pověšený obrovský zrcadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama